Biz Kimiz?
Ticari hayatımıza 1999 yılında askeri malzeme ürünlerinin alım satımını yaparak başladık. Bilgili Tekstil Savunma ve Güvenlik Ltd. Şti olarak başladığımız günden bugüne kadar, emek ve dürüstlüğü sermaye yaparak istikrarlı olarak işimizi büyütmeye devam etmekteyiz. Büyüme süreçlerimizden en keskin virajımızı, 2009 yılında konfeksiyon ürünleri üretimine başlayarak yaptık. Kısa sürede pazarda büyüyen bir üretim alanına sahip olmamızla birlikte Gaziantep Trikotajcılar Sitesinde kurulan tesisimizi 2016 yılında yeni üretim ve hizmet binamıza taşıdık. 7.500 m² kapalı alan fabrikamızda askeri teçhizat, güvenlik ve personel kıyafetleri dış giyim ve iç giyim ürünleri ile üretime devam etmekteyiz.

 

 • 2018 yılında oluşturmuş olduğumuz 'Combat Tactical & Outdoor ' markamız ile kalitemizi üst seviyeye çıkardık. Kalitemiz ve yenilikçi bakış açımız, bugünümüzde ve gelecek projeksiyonlarımızda bize referans olmaya devam etmektedir.
   
 • Markamızın kısa sürede askeri ve taktik profesyoneller tarafından benimsenmiş olması bizlere mağazacılık anlamında cesaret ve özgüven kattı. Bu cesaret 2021 yılının sonunda bizleri toptan satış dışında yeni bir hedef olan mağazacılığa yönlendirdi.
   
 • Müşterilerimizin mağazalarımızda yerleşimler, ürün skalası, ürün kalitesi açısından üst düzey bir deneyim yaşamasını hedeflemekteyiz. Bu nedenle mağazalarımızda her zaman aynı tasarım dilini kullanmaktayız.
   
 • Geniş satış ağımızda sürdürülebilir stok yönetimini sağlayabilmek amacıyla mağazalarımızın kendi depolama alanları dışında ayrıca 3.000 m² depolama alanımız bulunmaktadır. Amacımız kesintisiz tedariği sağlayabilecek şekilde yeterli stoğu her daim depolarımızda bulundurmak ve farklı satış kanallarımızın tedariğinde herhangi bir aksaklık yaşamamaktır. Bu yolla müşteri sadakatini arttırmayı ve her noktadan sorunsuz ulaşılabilirliği sağlamayı amaçlamaktayız.
  Who We Are?

We started our commercial life in 1999 by buying and selling military equipment products. Bilgili Tekstil Savunma ve Güvenlik Ltd. Şti, we have been continuing to grow our business steadily by making labor and honesty as capital since the day we started. We made our sharpest bend in our growth processes by starting the production of apparel products in 2009. As we have a growing production area in the market in a short time, we moved our facility, which was established in Gaziantep Knitwear Site, to our new production and service building in 2016. We continue to produce military equipment, security and personnel clothes, outerwear and underwear products in our 7.500 m² closed area factory.

 • We have improved our quality with our 'Combat Tactical & Outdoor ' brand that we created in 2018. We took it to the next level. Our quality and innovative perspective continue to be a reference for us today and in our future projections

 • The fact that our brand has been adopted by military and tactical professionals in a short time gives us a sense of merchandising, added courage and self-confidence. This courage led us to merchandising, a new target other than wholesale, at the end of 2021.

 • We aim for our customers to have a high level experience in terms of placements, product scale and product quality in our stores. That's why we always use the same design language in our stores.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı